Tenisové centrum

Tenisové centrum Tenisového klubu Ústí nad Orlicí se nachází v příjemném prostředí areálu Tichá Orlice, který zahrnuje mimo tenisových kurtů i mnohá jiná sportoviště a vytváří tak podmínky jak k trávení volného času, tak i k vrcholovému sportu.

Samotný tenisový komplex je svým vzhledem zcela výjmečný a každého tenisového milovníka uchvátí. Po celou sezónu je možno využívat devíti antukových dvorců, dva umělé dvorce a odrazovou stěnu. V zimní sezóně je možno využít naši přetlakovou halu s dvěma antukovými dvorci.

V těsném sousedství je atletický areál, běžecké stezky, síť cyklostezek, fotbalový stadion, dvorce na volejbal a basketbalové hřiště. S tenisovým areálem sousedí i velmi vyhledávané moderní koupaliště s dvěma tobogány a dalšími novinkami. Na všechny sportoviště je neomezený přístup, koupaliště je v provozu pouze v letních měsících. Ubytování je možné v sousedním hotelu.

Pro občerstvení a odpočinek je možno využít oblíbený klubový bufet nebo přilehlého sporthotelu. Po celou sezónu s vyjímkou význačných turnajů si lze zajistit pronájem dvorce v rámci každodeních hracích hodin od 8:00 - 20:00 hod. Aktualní ceny najdete v ceníku, při zakoupení permanentek s více hodinami se tato sazba snižuje. Rezervovat kurt lze buď telefonicky, vždy den předem, nebo se osobně domluvit se správci tenisového areálu.

Rodiče s dětmi mohou využít parkového prostředí areálu a koutku pro děti a sami se věnovat tenisovému klání. Klubový bufet má přes sezónu otevřeno od rána až do pozdních večerních hodin a je pro příjemné prostředí velmi vyhledávaný. Po tenise jistě každého osvěží točené pivo nebo velký výběr nealko nápojů.

Přijďte se sami přesvědčit o přednostech našeho tenisového areálu. Jsme přesvědčeni, že každému máme co nabídnout.

Trenéři
Ceník