• Tenisový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
  • V Lukách 276, Ústí nad Orlicí
  • +420 602 472 374, +420 777 645 721
  • info@tkuo.cz

Informace VčOTS

novinky
05.04.2020

Vážení kolegové,
všichni si v kontextu s nastalou mimořádnou situací uvědomujeme stav nejistoty, který zcela logicky vyvstává ve všech činnostech závodního, a i rekreačního tenisu.
VV VčOTS by rád přijal rozhodnutí, které by funkcionářům, trenérům, hráčům a samozřejmě i rodičům usnadnily orientaci v současné situaci a zároveň v rámci svých možností a rozhodovacích pravomocí kluby podpořil.
Bohužel VčOTS i ČTS má pouze informace z médií stejně jako všichni ostatní a vše závisí jen a jen na uvolnění mimořádných opatření.
Náš oblastní svaz je plně připraven na všechny možnosti, tzn. začít soutěže družstev v řádném termínu, popř. soutěže odehrát ve zkráceném „režimu“ v měsíci červnu, protože odehrání družstev v řádném termínu již nepovažujeme za reálné.
Tuto variantu jsme zaslali i STÚ ČTS. Jediným pokynem z ČTS je zatím to, že všechny oblastní svazy musí postupovat stejně, takže sami nemůžeme zatím nic dělat a pouze čekat na stanovisko ČTS.
Poslední a nejaktuálnější informace vyplývá z osobního dopisu (prohlášení) prezidenta ČTS členům VV a Rady ČTS ze dne 3.4.2020, kde mimo jiné píše:
“Je už bohužel jasné, že letos nestihneme odehrát klasické soutěže družstev v oblastech, bohužel, je to tak. Uvolní-li vláda sportoviště a zruší karanténu, budou zahájeny všechny turnaje jednotlivců podle Termínové listiny ČTS“.

Není to však oficiální stanovisko ČTS, takže i nadále musíme čekat :-(
Věřme, že se nám všem v tenisových klubech a oddílech podaří současnou nepříznivou situaci překonat a brzy se navrátíme do běžného, ale i toho tenisového života.
Víme, že pro mnohé kluby a oddíly je situace opravdu náročná, zvláště pak pro ty se zimním provozem. Děkujeme všem, kteří jsou trpěliví a obětavě se o své „prázdné“ kluby starají s vidinou brzkého návratu do normálního stavu.
Jakmile budu mít nějaké aktuální informace z ČTS, tak Vás budu bezprostředně informovat. 

Držte se a hlavně buďte zdrávi

S přátelským pozdravem
Jaroslav RYBKA prezident VčOTS

Kalendář
Kontakt
Trenéři
Ceník