Zhodnocení sezóny 2024 družstva TK UO

novinky
09.07.2024

V letošní sezóně 2024 měl náš klub TK Ústí nad Orlicí do soutěží družstev přihlášeno v každé kategorii jedno družstvo.

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo dospělých, které vyhrálo bez jediné porážky Pardubickou krajskou soutěž a v příští sezóně bude hrát Pardubický přebor. Družstvo hrálo ve složení Filip Bartáček, Jan Hamerník, Dominik Herman, Josef Pecha, Štěpán Kapoun, Petr Herman, Katka Ducháčková a Nikola Snášilová.

V kategorii babytenis hráli děti, které začínají se závodním tenisem. Pro všechny to byli první zápasové zkušenosti. Děti hráli Pardubickou krajskou soutěž a skončili na 4. místě s bilancí dvě výhry a dvě porážky.

V kategorii mladšího žactva jsme vytvořili společné družstvo s TC D. Dobrouč. Družstvo hrálo Pardubický krajský přebor a skončilo na 3. místě s bilancí čtyři výhry a dvě porážky.

V kategorii staršího žactva jsme vytvořili společné družstvo s TC Litomyšl. Družstvo hrálo Pardubický krajský přebor a skončilo  také na 3. místě s bilancí čtyři výhry a dvě porážky.

Družstvo dorostu hrálo Pardubický krajský přebor a skončilo na 4. místě s bilancí čtyři výhry a tři porážky.

Do letošní sezóny jsme také po dlouhé době přihlásili družstvo seniorů. Toto družstvo hrálo nejvyšší krajskou soutěž Východočeskou divizi.  Ze sedmi utkáni prohrálo jediné a skončilo tak na vynikajícím druhém místě.

Za celý tenisový klub hodnotím soutěž družstev v sezóně 2024 jako vydařenou. I když je rok od roku těžší dát dohromady závodní družstvo, pevně věřím, že Tenisová škola TK Ústí nad Orlicí bude i nadále vychovávat nadějné hráče a hráčky, kteří budou dobře reprezentovat náš klub.


Tomáš Herník
jednatel a hlavní trenér TŠ TK ÚO

Kalendář
Kontakt
Trenéři
Ceník